Dzień dobry! Przychodzę do Was z czymś, czego na blogu jeszcze nie było. Wpadłam na pomysł zorganizowania zabawy, która jest dosyć popularna na blogach książkowych, a zarazem jest ciekawą formą promocji książki, autora, jak i blogów (tak, właśnie blogów, a nie tylko jednego bloga i zaraz Wam powiem dlaczego). Zapraszam Was do Book Tour’u!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

288_41c3d216e4e5a6c44d58a685e6f3d0e6_b

O KSIĄŻCE SŁÓW KILKA

Eugenia Lipiec dobrze wie, czego chce, i zwykła sięgać po to bez wahania. Gdy dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty świata mody. Podąża za marzeniem, by zostać top model.

Nie jest to jednak łatwe, tym bardziej, że gdy trzeba iść na ustępstwa, wrodzona duma lubi wpędzać ją w coraz to większe kłopoty…

Spragniona przygód Eugenia rzuca się w wir wydarzeń. Gdy na drodze do szczęścia spotyka mężczyznę, który pochodzi z odmiennego świata, w którym królują prawo i porządek, z wrodzonym wdziękiem postanawia przeciągnąć go na swoją stronę, świetnie się przy tym bawiąc. Spokojny Tom i żywiołowa Eni razem odkrywają sekrety Londynu, przy okazji poznając swoje własne.

Dokąd ich to zaprowadzi? Pokaże to jedno, wyjątkowe zdjęcie.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

REGULAMIN BOOK TOUR’U

 1. W zabawie może wziąć udział każda osoba posiadająca bloga lub Instagrama z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.
 2. Aby zgłosić się, wystarczy, że napiszesz w komentarzu imię, nazwę bloga lub Instagrama wraz ze swoim e-mailem, ponieważ w taki sposób będę się Tobą kontaktować.
 3. O kolejności przekazania książki decyduje kolejność zgłoszeń w komentarzach.
 4. Każda osoba biorąca udział w zabawie ma 2 tygodnie (od otrzymania przesyłki) na:
  • przeczytanie książki
  • publikację zdjęcia na Instagramie z krótką opinią i oznaczeniem mnie @marionetka.literacka bądź napisanie recenzji książki na swoim blogu z informacją, że książka pochodzi z Book Tour’u u Marionetki Literackiej
  • wysyłkę książki do kolejnej osoby
 5. Książkę wysyłamy tylko listem poleconym — w celu przekazania książki dalej, będę kontaktować się osobiście. Każdy uczestnik jest zobowiązany wysłać mi numer przesyłki w wiadomości informującej o przesłaniu książki dalej. Może być to zdjęcie numeru z karteczki z poczty lub przepisany numer.
 6. Jeśli ktoś zdecyduje się wysłać książkę listem zwykłym, a książka zgubi się, uczestnik informuje mnie o tym fakcie drogą mailową oraz zobowiązuje się do odkupienia egzemplarza książki i wysłania jej do kolejnej osoby.
 7. O wszelkich zmianach, rezygnacji, chęci przedłużenia terminu poinformujcie mnie mailowo.
 8. Otrzymując książkę, pamiętajcie wpisać się w niej w miejscu do tego przeznaczonym.
 9. Mile widziane są Wasze komentarze na marginesach, notatki, rysunki, itp. tylko pamiętajcie, żeby dbać o tę książkę i nie zamazywać fragmentów tekstu.
 10. Do książki będzie dołączony regulamin Book Tour’u, tak by nikt o nim nie zapomniał.
 11. Bardzo Was proszę o racjonalne podejście do tematu. Jeśli wiecie, że nie dacie rady wywiązać się z regulaminu, lub robicie to tylko po to, by pochwalić się książką znajomym, to bardzo Was proszę, nie blokujcie miejsc innym osobom, które są chętne do wzięcia udziału w zabawie.
 12. Wstępnie przeznaczam 15 miejsc na udział w zabawie, choć ta liczba może się zmienić w zależności od ilości chętnych.

NIE MA OKREŚLONEGO TERMINU DO KTÓREGO, MOŻECIE SIĘ ZGŁASZAĆ. DECYDUJE O TYM ILOŚĆ UCZESTNIKÓW.

Z MOJEJ STRONY MACIE ZAGWARANTOWANE, że linki do waszych recenzji oraz Instagrama udostępnię u siebie na blogu w poście podsumowującym Book Tour, oraz na Facebooku w momencie pojawienia się danej recenzji udostępnionej przez uczestnika zabawy.

LISTA UCZESTNIKÓW

(aktualizowana na bieżąco)

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Udział w Book Tourze organizowanym przez stronę Marionetka Literacka wiąże się jednoznacznie z dobrowolnym podaniem danych osobowych oraz oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane podczas trwania Book Tour’u są przetwarzane wyłącznie w celach przekazania książki dalej przez uczestników zabawy.

Oświadczenie:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Marionetka Literacka, oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

4 myśli na temat “#1 BOOK TOUR / Dorota Milli „To jedno zdjęcie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s