Dziś jest pierwszy lipca 2016r. Jako, że zaczął się nowy miesiąc postanowiłam rozpocząć pierwszy cykl blogowy o nazwie „ZNALEZIONE W BIBLIOTECE”. 🙂 Jak nietrudno się domyślić, co miesiąc pisać będę na temat książek, które jakimś cudem urzekły mnie i postanowiłam je wypożyczyć. Biblioteka miejska oraz wojewódzka mają rozbudowaną ofertę i mimo, iż niektóre książki są w złym stanie technicznym to znajdą się wśród nich te ciekawe oraz warte zapamiętania. 

80434-granice-liza-marklund-1

Cykl rozpoczyna powieść Lizy Marklund „Granice”. Książki jeszcze nie czytałam, jednak jestem ciekawa jej treści. Do tego okładka również zapowiada interesującą historię. Zobaczymy co z tego wyniknie.

„Ciało kobiety zostaje odnalezione w śniegu. To już czwarta ofiara zamordowana w podobny sposób w ostatnim czasie. Pewne elementy zbrodni powtarzają się: młoda matka zostaje zabita przy użyciu ostrego narzędzia ciosem w plecy. W redakcji „Kvällspressen” rodzą się podejrzenia, że to sprawa seryjnego mordercy. Annika Bengtzon rozpoczyna samodzielne dochodzenie. Tymczasem otrzymuje dramatyczną wiadomość: jej mąż Thomas, który przebywa właśnie na konferencji w Nairobi, zostaje porwany razem z innymi przedstawicielami państw europejskich. Szantażyści przystępują do egzekucji zakładników. Annika robi wszystko, by uratować męża…”

Czytaliście powieść Lizy Marklund? Co o niej sądzicie? Relacja z lektury już niedługo. 🙂

4 myśli na temat “#1 ZNALEZIONE W BIBLIOTECE – Lipiec

  1. Bardzo podoba mi się Twój pomysł na cykl. Swego czasu często zaglądałam do biblioteki, ale to się zmieniło. Szukanie książek na półkach nie jest tym, co lubię, a Panie bibliotekarki rzadko potrafiły mi mądrze doradzić 🙂

    Polubienie

    1. Ja jestem osobą, która jeszcze jakiś czas temu szerokim łukiem omijała bibliotekę, a teraz chętnie tam zaglądam. Jednak wolę polegać sama na sobie, niż na pani bibliotekarce. 🙂

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s